Plačiau apie Ričardas Noreika

Advokatas Ričardas Noreika

Ričardas Noreika

Advokatas

+370 (600) 44411
noreika@teise.eu

Išsilavinimas

1998 – 2002 m. Vilniaus universiteto Teisės fakultetas (teisės magistro laipsnis)
1994 – 1997 m. Mykolo Romerio universitetas (teisės bakalauro laipsnis)

Teisinė praktika

2004 m. birželio 30 d. įrašytas į Lietuvos Respublikos praktikuojančių advokatų sąrašą
2004 m. Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūra - vyriausiojo prokuroro pavaduotojas
2003 – 2004 m. Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūra - skyriaus vyriausiasis prokuroras
2002 – 2003 m. Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūra - skyriaus vyriausiojo prokuroro pavaduotojas
1999 – 2002 m. Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūra - prokuroras
1997 – 1999 m. Tardymo valdyba prie Klaipėdos miesto vyriausiojo policijos komisariato – tyrėjas


SPECIALIZACIJOS SRITYS

Civilinė teisė

Teikiame teisines paslaugas dėl sutarčių ir kitų sandorių ginčijimo, asmenų pripažinimo neveiksniais ar ribotai veiksniais, dėl juridinių asmenų dalyvių (akcininkų, vadovų) nesąžiningais veiksmais įmonei padarytos žalos atlyginimo, akcininkams padarytos žalos atlyginimo, dėl kitų ginčų tarp akcininkų ir/ar vadovų, ginčų dėl netinkamų sutartinių įsipareigojimų vykdymo, netesybų taip pat ginčų, susijusių su pirkimo-pardavimo, dovanojimo, nuomos, panaudos, paslaugų teikimo, vežimo, paskolos, jungtinės veiklos, draudimo sutartimis, ginčų dėl žalos atlyginimo tiek netinkamai vykdant sutartinius įsipareigojimus, tiek padarius žalą kitais pagrindais (dėl nusikaltimo, dėl nelaimingų atsitikimų, sveikatos sužalojimo, gyvybės atėmimo, turto sugadinimo ar sunaikinimo), skolų išieškojimo.

Šeimos teisė

Teikiame teisines paslaugas skyrybų bei turto dalybų bylose, sprendžiant ginčus dėl vaikų (gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo priteisimo ar išlaikymo dydžio pakeitimo, bendravimo su vaiku tvarkos nustatymo), taip pat tėvystės nustatymo ar nuginčijimo, globos ir rūpybos nustatymo bylose. Esame įgiję patirties sprendžiant tarptautinio pobūdžio šeimos bylas, kai viena ar abi ginčo šalys, vaikai, turtas yra ne Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Nekilnojamojo turto ir statybos teisė

Padedame klientams išspręsti nuosavybės įgijimą įgyjamąja senatimi, nekilnojamojo daikto suformavimo, turto bei jo pakeitimų registravimo klausimus kai kyla ginčas, konsultuojame bei atstovaujame bendraturčiams ginčuose dėl bendros nuosavybės valdymo ir disponavimo (naudojimosi daiktu tvarkos nustatymo, atidalinimo iš bendrosios nuosavybės), giname savininko teises išreikalaujant daiktą iš svetimo valdymo arba pašalinant trukdymus naudotis daiktu. Atstovaujame klientams įvairiuose ginčuose, susijusiuose su nekilnojamojo turto disponavimu (pirkimu-pardavimu, nuoma, paveldėjimu ir pan.), ginčuose dėl turto perleidimo sutarčių pripažinimo negaliojančiomis, dėl statybos leidimo išdavimo ar panaikinimo, savavališkos statybos padarinių šalinimo, taip pat ginčuose tarp užsakovo ir statybos rangovo bei dėl atliktų statybos darbų kokybės ir trūkumų šalinimo.

Žemės teisė

Konsultuojame ir atstovaujame ginčuose dėl žemės sklypų formavimo ar pertvarkymo, detaliųjų planų rengimo procedūrų, taip pat ginčuose dėl sklypų ribų nustatymo, bendraturčių ginčuose dėl naudojimosi sklypu tvarkos nustatymo ar atidalinimo iš bendrosios nuosavybės.

Baudžiamoji teisė (ekonominės - finansinės bylos)

Giname klientus įvairaus pobūdžio baudžiamosios bylose tiek dėl tyčinių, tiek dėl neatsargių (autoįvykiai, nelaimingi atsitikimai) nusikaltimų. Esame įgiję didelę patirtį ūkinėse finansinėse bylose. Atstovaujame nukentėjusiuosius, civilinius ieškovus ar atsakovus visose ikiteisminio ir teisminio nagrinėjimo baudžiamojo proceso stadijose.

Advokatas Ričardas Noreika yra Advokatų kontoros įkūrėjas, turintis daugiau kaip 20 metų teisinio darbo stažą bei ilgametę patirtį įvairiose teisės srityse. Platus teisinių žinių bagažas, nuolatinis kvalifikacijos kėlimas, tobulinimasis padeda efektyviai, operatyviai ir profesionaliai taikyti įgytas kompetencijas praktikoje. Advokatas pasižymi nepriekaištingomis asmeninėmis savybėmis - iniciatyvumu, atsakingumu, sąžiningumu, gebėjimu visapusiškai įsigilinti į kiekvieną analizuojamą problemą bei aukšta profesine etika. Logiškas sisteminis mąstymas, argumentuoti sprendimai, teisinis kūrybiškumas, savo profesijai keliami aukšti reikalavimai ir puikūs bendravimo įgūdžiai lemia klientų pasitikėjimą advokatu bei abipusį sėkmingą bendradarbiavimą.