Advokato padėjėjas Artūras Venckus

Artūras Venckus

Advokato padėjėjas

+370 (647) 42811
venckus@teise.eu

Išsilavinimas

2009 - 2012 m. Vytauto Didžiojo universitetas (teisės magistro laipsnis)
2012 m. Mičigano universiteto Teisės fakultetas (tarptautinės teisės sertifikatas)
2005 - 2009 m. Vytauto Didžiojo universitetas (filosofijos bakalauro laipsnis)

Teisinė praktika

Nuo 2015 m. rugsėjo mėn. advokato R. Noreikos kontora - advokato padėjėjas
2011 - 2013 m. UAB „4Finance“ - teisininkas


SPECIALIZACIJOS SRITYS

Civilinė teisė

Teikiame teisines paslaugas dėl sutarčių ir kitų sandorių ginčijimo, asmenų pripažinimo neveiksniais ar ribotai veiksniais, dėl juridinių asmenų dalyvių (akcininkų, vadovų) nesąžiningais veiksmais įmonei padarytos žalos atlyginimo, akcininkams padarytos žalos atlyginimo, dėl kitų ginčų tarp akcininkų ir/ar vadovų, ginčų dėl netinkamų sutartinių įsipareigojimų vykdymo, netesybų taip pat ginčų, susijusių su pirkimo-pardavimo, dovanojimo, nuomos, panaudos, paslaugų teikimo, vežimo, paskolos, jungtinės veiklos, draudimo sutartimis, ginčų dėl žalos atlyginimo tiek netinkamai vykdant sutartinius įsipareigojimus, tiek padarius žalą kitais pagrindais (dėl nusikaltimo, dėl nelaimingų atsitikimų, sveikatos sužalojimo, gyvybės atėmimo, turto sugadinimo ar sunaikinimo), skolų išieškojimo.

Šeimos teisė

Teikiame teisines paslaugas skyrybų bei turto dalybų bylose, sprendžiant ginčus dėl vaikų (gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo priteisimo ar išlaikymo dydžio pakeitimo, bendravimo su vaiku tvarkos nustatymo), taip pat tėvystės nustatymo ar nuginčijimo, globos ir rūpybos nustatymo bylose. Esame įgiję patirties sprendžiant tarptautinio pobūdžio šeimos bylas, kai viena ar abi ginčo šalys, vaikai, turtas yra ne Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Draudimo teisė

Atstovaujame klientams ginčuose su draudimo bendrovėmis dėl draudimo išmokos neišmokėjimo pagal turto, gyvybės, transporto priemonių privalomojo arba kasko draudimo sutartis. Taip pat klientų interesus giname nuo nepagrįstų draudimo bendrovių reikalavimų atlyginti žalą.

Skolų išieškojimas

Teisine praktika Artūras Venckus užsiima nuo 2011 metų. Per šį laikotarpį įgyta patirtis ir žinios leidžia tinkamai identifikuoti teisines problemas, jų priežastis, įvertinti galimybes, numatyti veikimo planą argumentuotai pasiūlant efektyvius problemų sprendimo būdus klientams. Artūras pasižymi nuoseklumu, puikiu gebėjimu analizuoti informaciją, įžvalgumu, komunikabilumu, atkakliai ir ryžtingai siekia iškeltų tikslų. Advokato padėjėjas sistemingai gilina teisines žinias, kurias sėkmingai pritaiko atstovaudamas klientams ikiteisminiuose ir teisminiuose ginčuose.