Plačiau apie Viktoras Kičiatovas

Viktoras Kičiatovas

Advokatas

+370 (686) 46865
kiciatovas@teise.eu

Išsilavinimas

1989 – 1994 m. Vilniaus universiteto Teisės fakultetas (teisės magistro laipsnis)

Teisinė praktika

Nuo 2017 m. spalio mėn. advokato R. Noreikos kontora – asocijuotas advokatas
2017 m. spalio 26 d. įrašytas į Lietuvos Respublikos praktikuojančių advokatų sąrašą
2002 – 2017 m. Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūra - vyriausiojo prokuroro pavaduotojas
1994 – 2002 m. Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūra - prokuroras


SPECIALIZACIJOS SRITYS

Baudžiamoji teisė

Giname klientus įvairaus pobūdžio baudžiamosios bylose tiek dėl tyčinių, tiek dėl neatsargių (autoįvykiai, nelaimingi atsitikimai) nusikaltimų. Esame įgiję didelę patirtį ūkinėse finansinėse bylose. Atstovaujame nukentėjusiuosius, civilinius ieškovus ar atsakovus visose ikiteisminio ir teisminio nagrinėjimo baudžiamojo proceso stadijose.

Administraciniai nusižengimai

Rašome skundus dėl administracinių nuobaudų panaikinimo, atstovaujame klientams administracinių nusižengimų bylose. Atstovaujame klientus administraciniuose teismuose ginčuose su valstybės ir savivaldos institucijomis viešojo administravimo srityje.

Advokatas Viktoras Kičiatovas turi sukaupęs didelę baudžiamosios teisės žinių ir praktikos patirtį, suteikiančią kvalifikuotai, principingai ginti klientus baudžiamosiose bylose. Savo veikloje objektyviai ir atsakingai vadovaujasi teisės principais, kryptingai siekia užsibrėžtų tikslų bei efektyviai užtikrina kliento interesus. Advokatas išsiskiria aukštu profesionalumu, iniciatyvumu, puikiai išmano baudžiamosios teisės sritį reglamentuojančius įstatymus ir tinkamą jų taikymą praktikoje. Viktoras Kičiatovas nuolat tobulina teisines kompetencijas sustiprinančius profesinius gebėjimus, asmenines savybes – taip užtikrinamas maksimalus advokato ir kliento tarpusavio pasitikėjimas bei dalykinis bendradarbiavimas.